- Úvod
- S dřevěnými korálky
- Řetízek na dudlík č.54
Řetízek na dudlík č.54

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží3
- Řetízek na dudlík č.54Skladem 10 ks229 Kč
Tento řetízek na dudlík je ručně vyrobený, po domluvě je možné změnit barevnou kombinaci. Barvy jednotlivých korálků naleznete ve FOTOGALERII.
Písmena nabízíme i s diakrtitikou (háčky, čárky). Stačí si vybrat typ písmen v nabídce na pravo od obrázku (v mobilní verzi pod obrázkem) v rolovacím menu. Více informací o typu písmen naleznete kliknutím zde.
Saténové stuhy nabízíme ve více barvách. Stačí si vybrat barvu v nabídce na pravo od obrázku (v mobilní verzi pod obrázkem) v rolovacím menu. Pro více informací o barvách saténových stuh klikněte zde.
Jména na obrázku jsou pouze ilustrační, řetízky vyrobíme se jménem, které nám uvedete do poznámky při objednávce.
Všechny naše řetíky jsou vyrobeny z hypoalergenních a zdravotně nezávadných materiálů a jsou vyrobeny v Německu.
V případě, že máte dudlík od výrobců NUK a MAM (bez závěsného kroužku) doporučujeme dokoupit silikonový adaptér. Adaptér naleznete v kategorii DOPLŇKY.
Tento řetízek se skládá z:
- 1 x saténová stuha
- 1 x klip s textem - miluji maminku
- 3 x dřevěný šestiúhelník 15 mm (máta, šedá, bílá)
- 2 x korálek 8 mm (máta)
- 2 x korálek 10 mm (šedá)
- 2 x korálek 12 mm (bílá)
- Čočkovité korálky dle počtu písmen (zde barvy - máta, bílá, šedá)
- Jméno (uveďte prosím do poznámky v objednávce)