JAK SPRÁVNĚ VYBRAT ČEPICI PRO DĚTI?
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
11.10.2022
Jak obléct miminko na podzim?
Jak obléct miminko na podzim? Aneb jak vrstvit oblečení s funkčním materiálem Outlast® Když se bavíme o tom, jak obléci miminko do podzimního počasí ... číst celé
04.10.2022
Jak se starat o oblečení Outlast®?
V tomto článku najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, ve spojitosti s péčí o unikátní materiál Outlast® a na příští týden jsme si připravili h... číst celé
28.09.2022
JAK SPRÁVNĚ VYBRAT ČEPICI PRO DĚTI?
Jak vybrat tu správnou Outlast® čepici? Jaké druhy u nás najdete a jaké pružnosti lze od jednotlivých druhů očekávat? VIDEO Čepice z tenkého Out... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. JAK SPRÁVNĚ VYBRAT ČEPICI PRO DĚTI?
JAK SPRÁVNĚ VYBRAT ČEPICI PRO DĚTI?
28.09.2022

Jak vybrat tu správnou Outlast® čepici? Jaké druhy u nás najdete a jaké pružnosti lze od jednotlivých druhů očekávat?

VIDEO

Čepice z tenkého Outlastu®

Jsou ve všech svých typech ideální volbou na léto.
Chrání před letním sluncem a snižují pocení, čímž zamezují u malých dětí tvorbě potniček. Jsou velmi pružné, díky čemuž se krásně přizpůsobí hlavě dítěte. Jistě oceníte, že krásně chrání vašeho potomka před slunečním zářením.


Kloboučky s Outlastem®

Jsou vyrobeny stejně jako předchozí čepice z tenkého Outlastu®.
Kloboučky nepruží, jsou podlepené tkaninou, která pomáhá držet tvar kloboučku. Již ze své podstaty tedy pružit nemohou. Je tedy třeba vybrat opravdu tak, aby na hlavičku sedly. Pokud budete mít cestu na některou z našich prodejen, bude ideální klobouček vyzkoušet přímo na místě.


Čepice ze smykového Outlastu®

Jsou teplejší variantou čepic z tenkého Outlastu®.
Na rozdíl od tenkého Outlastu® má ten smykový na rubu smyčky (jiná struktura úpletu), které materiál dělají teplejším a ještě pružnějším. Čepice ze smykového Outlastu® jsou pružnější, než čepice z Outlastu® tenkého. Stejně jako čepice tenké se výborně přizpůsobí každému dítěti.  Smykové čepice jsou výbornou volbou na podzim/jaro.


Čepice podšité

Skládají se ze dvou vrstev.
Vnitřní vrstva čepice je vždy náš tenký Outlast®  a vnější vrstvu většinou tvoří bavlna s elastanem. Pružnost tohoto typu čepic je ovlivněna méně pružnou vnější vrstvou. Oproti jednovrstvým čepicím jsou pevnější, dobře drží tvar a méně pruží. Tyto čepice jsou vhodné na období podzim/jaro.


Čepice pletené

Pletené čepice mají podšívku z tenkého Outlastu®, takže snižují možnost pocení stejně jako všechny ostatní čepice.
Tyto čepice pruží v závislosti na vazbě, ovšem vždy jsou pružnější, než čepice podšité. Mnohdy se (v závislosti na vazbě) vyrovnají čepicím ze smykového Outlastu®. Pletené čepice jsou jasnou volbou pro zimní období.

Zdroj: www.littleangel.cz © www.dudlicky.cz 2017-2022